Återförsäljare

Du hittar Marja Entrich hos välutbildade hud- och spaterapeuter och massörer, som både säljer våra produkter och använder dem i sina professionella behandlingar.

Vill du bli återförsäljare?

Vill du också använda och sälja Marja Entrich?

Maila oss här.

Sverige

Marja Entrich
Sturegatan 32
114 36 Stockholm
+468-663 82 44
info@marjaentrich.com

Ammis Biologiska Hudvård
Ammi Davidsson
Hallandsgatan 4
571 40 Nässjö
www.biologiskhudvard.se

Bengtsfors
Marie Bäckmans Biologiska Hudvård
Marie Bäckman
+4670-982 94 04
km.backman@gmail.com

Bollnäs
Mona Om Kroppen AB
Mona Sannefur
+4670-636 56 54
mona.sannefur@telia.com

Borlänge
Marias Hud & Friskvård
Maria Sipilä
+4670-355 76 08
memarias@hotmail.com

Borlänge
ME Naturlig Hudvård
Anita Hill
+4670-644 51 85
anita.hill1@gmail.com

Bromma
Bio Verde Cosmetic
Ann Revuelta
+4670-559 78 73
annrevuelta@hotmail.com

Degerfors
Spakällan
Anna Holm
+4670-745 05 59
spakällan@hotmail.com

Emmaboda/Långasjö
ME för Kropp och Själ
Ann Waldemarsson
+4670-658 55 31
www.meforkroppochsjal.se

Falkenberg
Charlotte´s Massageterapi
Charlotte
+4670-362 08 66

Gävle
Gävle Hälsokraft
+4626-128 333
gavle@halsokraft.se

Halmstad
LKL BIO-hudvård
+4673-070 96 26

Ludvika
Ludvika Life
+46243-164 00
694@lifeeurope.se

Mora
Hälsokraft Mora
+46250-380 80
mora@halsokraft.se

Norrtälje
ME i Roslagen
Susanne Wedin
+4672-550 42 00

Nässjö
Piggabutiken i Nässjö
+46140-106 06
www.nassjo@piggabutiken.se

Riddarhyttan
Kroppsvården Marianne Fritz
Marianne Fritz
+4670-726 30 89
m.fritz55@outlook.com

Rimbo
Holli i Sverige AB
kundtjanst@holligruppen.se
www.holli.se

Sandviken
NaturligtVis Hälsokost Sandviken
+4626-2719 44
info@naturligtvis.net

MEva Biologiska Hudvårdsprodukter
Eva Karlsson
Skövde
+4670-770 24 14
me.eva.k@gmail.com

ME i Sundsvall
Lena Nyman Ågren
Sundsvall
+4670-220 84 80
lena@hartungviken.se

Torsås, Gullabo
Eco Care Hälsa & Skönhet
+4670-899 31 21

Tranås
Piggabutiken i Tranås
+46140-106 06
www.tranas@piggabutiken.se

Umeå
ME i Yttersjö
Majvor Edlund
+4672-212 92 92
edlund.yttersjo@telia.com

Varberg
Salong Vallmo
Marianne
+4670-510 77 65
me.vast53@gmail.com

Vetlanda
Kerstin Elbrink
+4670-480 41 57
kerstin@elbrink.se

Vetlanda
Life Hälsobutiken i Vetlanda
+46383-7613 60
758@lifeeurope.se

Västerås
LB Beautycenter AB
Lina Bennström
+4670-446 28 44
linabennstrom@gmail.com

Ystad
Balcia AB
Irene Ljungqvist
+4670-670 29 23
ireneljungqvist@icloud.com

Estland

MARJA ENTRICH BIOKOSMEETIK OU
Tallinn
Estland
www.marjaentrich.ee

Finland

MARJA ENTRICH OY
Vaasa
Finland
www.marjaentrich.fi

Grekland

ME BIOCOSMETIC HELLAS
Athen
Greece

Japan

RingaH K.K
Setagaya-ku
TOKYO
www.marjaentrichjapan.com

Norge

RANDI PARFYMERI
Tromsö
www.randi-parfymeri.no

USA

SCANDINAVIAN BIOCOSMETICS LLC
Beverly Hills
Californien